تبلیغات
گروه اینترنتی ایرانیان - خواستگاری جالب قهرمان شنای جهان از دختر مورد علاقه اش
تبلیغات
ADS
موضوعات
Category
دوستان
Ferends
آمار سایت
Site info
  بازدید امروز : نفر
  بازدید دیروز : نفر
  كل بازدید : نفر
  بازدید ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
خواستگاری جالب قهرمان شنای جهان از دختر مورد علاقه اش- بیست و چهارم مرداد 91
 دسته بندی : عاشقانه،

خواستگاری جالب قهرمان شنای جهان از دختر مورد علاقه اش

خواستگاری جالب قهرمان شنای جهان از دختر مورد علاقه اش

 
به گزارش پارس ناز این شناگر حرفه ای که دارای 2 مدال طلای جهان است اهل امریکاست و تصمیم گرفت بعد از اتمام مسابقه در مقابل دوربین و خبرنگاران از زن مورد علاقه اش خواستگاری کند....

این هفته در مسابقات شنا زمانی که مت جرورز درون استخر پرید تا در شنای 100 متر کرال پشت به رقابت بپردازد در فکرش بجز مدال طلا فکر مهمتری هم بود.
 
 
به گزارش پارس ناز این شناگر حرفه ای که دارای 2 مدال طلای جهان است اهل امریکاست و تصمیم گرفت بعد از اتمام مسابقه در مقابل دوربین و خبرنگاران از زن مورد علاقه اش خواستگاری کند.
 
 
او در این مسابقه پیروز شد و زمانی که مدیران برگزار کننده مسابقات قصد توزیع مدالهارا داشتند وی جلوی همه زانو زد و از دختر مورد علاقه اش که آنجا حضور داشت تقاضای ازدواج کرد. او گفت: به دنبال زمان مناسبی بودم تا این سوال مهم را مطرح کنم و حالا که خانواده ام اینجا حضور دارند و شرایط خاصی بوجود آمده است این کار را انجام میدهم.
 
برادر وی که مربی او نیز هست نقش کلیدی داشته و حلقه نامزدی را در طول مسابقه نگهداشت تا در موقع لازم به این مرد رومانتیک بدهد. همه حضار بعد از طرح این سوال منتظر جواب عروس خانم بهت زده بودند و زمانی که وی جواب مثبت داد همه کف میزدند و دوربینها این لحظه زیبا راثبت کردند.

نویسنده : نعیم احمدی   نظرات |