تبلیغات
گروه اینترنتی ایرانیان - شخصیت شناسی چهره احسان علیخانی
تبلیغات
ADS
موضوعات
Category
دوستان
Ferends
آمار سایت
Site info
  بازدید امروز : نفر
  بازدید دیروز : نفر
  كل بازدید : نفر
  بازدید ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
شخصیت شناسی چهره احسان علیخانی- بیست و چهارم مرداد 91
 دسته بندی : اخبار بازیگران،

شخصیت شناسی چهره احسان علیخانی

شخصیت شناسی چهره احسان علیخانی

آنقدر اطلاعات پشت این پیشانی جمع شده كه قدرت ذهنی اش در هر مرحله ای به بهترین نحو به كمك او می آید. روحیاتش به خصوص در به انجام رساندن اهدافش فوق العاده شگفت آور است. كشف حقیقت برایش از هرچیزی مهم تر است.حرفه ای بودنش در كار به ندرت مشكلی برایش ایجاد می كند. در زندگی شخصی اش به خوبی می داند كه چطور روند روبه رشد خود را كنترل كند و مدیریت آن را به دست بگیرد. درك معنوی بسیار خوبی دارد و معمولا از زندگی آرام و لذت بخشی برخوردار است.......

                                                                        به ادامه مطلب برویدوقتش را به بطالت نمی گذراند چون بعدا با حس عذاب وجدان آن به راحتی كنار نمی آید. از نوجوانی برنامه ریزی های زیادی در سرش بوده اما به دلیل علایق دیگرش بدون لحظه ای تفكر بی خیال همه آنها شده است.

ذهن خلاق و متفكرش از او خالق ایده های نو و ناب ساخته است. همیشه آنقدر صبر می كند تا ایده هایش به مرحله اجرا دربیاید. ذهن باز و تحمل زیادی دارد. حق كشی بزرگ ترین چیزی است كه او را آزار می دهد.

صراحت لهجه و یكدندگی در ذات اوست. پیش بینی هایش معمولا غلط از آب درمی آید؛ و فكر كردن به حال را نسبت به آینده بیشتر دوست دارد. پای حرفی كه می زند می ایستد و سخت می توان تصمیمی كه گرفته را عوض كرد.

حرف های نگفته و درددل هایش همگی با یك جمله كه شروع می كند بیرون می ریزد، متظاهر نیست و برای اثبات خود به دیگران، دوست ندارد تلاش كند. رفیق قابل اعتماد و اهل خانه و خانواده است. گرمای حضورش را نزدیكان او با تمام وجود حس می كنند چون انرژی خوبی دارد.


نویسنده : نعیم احمدی   نظرات |